Punske planuojama įrengti šaudyklą. Kaip informuoja Punsko valsčiaus viršaitis Vytautas Liškauskas, ji turėtų pradėti veikti jau šiais metais.
Jos statyba yra susijusi su vietos gynybos infrastruktūros ir gyventojų saugumo stiprinimu. Planuojama taip pat statyti bunkerį, skirtą civilinei gynybai. Apie tai pakalbėsime kitoje laidoje.

Punsko valsčiaus viršaitį Vytautą Liškauską kalbina Sigitas Birgelis.
sb, punskas.pl












































